Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kanada

Kanada


Liczba postów : 101
Skąd : Z Przemytu

Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada Empty
PisanieTemat: Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada   Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada I_icon_minitimeWto Sie 07, 2012 5:23 pm

Imię i nazwisko: Matthew Williams

Kraj/miasto/wyspa: Kanada

Wiek: 20

Charakter: Mało kto dobrze zna Kanadę. Większość ludzi zapomina, że z nim rozmawiała, toteż nie mają szansy go poznać. Jest dość miłą, cierpliwą personifikacją, ale jak się zdenerwuje, to zaiste jest zdenerwowany. Kanada bardzo lubi hokej... przepraszam - religijnie wielbi ten szlachetny sport, który psuje Ameryka przez sam fakt uprawiania go (i jeszcze przekręca nazwę). Do jego hobby należą: robienie syropu klonowego, ścinanie drzew, wyganianie łosi z posiadłości i obserwowanie bobrów, budujących tamy. Kiedyś spędzał też czas ze swoim misiem (jak mu tam było na imię?), ale został sam na gospodarce po tym, jak miś wyprowadził się, mrucząc coś o globalnym ociepleniu. Miał zadzwonić, ale najwyraźniej zapomniał. Kanada - o czym może przekonać się każda kobieta (której udało się go zauważyć) - jest nieodrodnym synem (jednego z) swojego ojca Francji. Lubi swojego pierwszego ojca mimo, iż ten jest źródłem wielu traum z dzieciństwa. Ma za to żal do swojego drugiego ojca - Anglii - że ten nie przychodził na jego mecze hokeja. Ma również brata. I to nie tak, ze go nie lubi. Nie, skądże. Ale ta larwa jest cholernie irytująca.

Wygląd: Kanada jaki jest nikt nie widzi - a jak już, to myli go z Ameryką. Twarz ma jak Ameryka, tylko oczy fiołkowe (tak niemęsko...). Ma prawie nienaganną francuską blond fryzurę, tylko z przodu mu jakiś kłak wystaje, Bóg wie dlaczego. Jest chorobliwie przeciętnie zbudowany. Na co dzień w domu nosi bluzę hokejowego fana i jakieś spodnie. W sytuacjach oficjalnych nosi elegancki czerwony krawat (którego nie widać) i jakiś garnitur; czasami nosi też taką wojskową kurtkę i gogle. No i okulary, nie zapomnijmy o okularach.

Imperium/Rebelia/neutralny: Neutralny

Ranga:* Nadzorca budowy tamy (można prosić?)
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada Empty
PisanieTemat: Re: Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada   Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada I_icon_minitimeWto Sie 07, 2012 5:44 pm

AKCEPT
Powrót do góry Go down
 
Wielka biała plama (północ) nad Ameryką - Kanada
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielka Wschodnia (już wkrótce)Wspólnota - Rosja!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: