Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Neutralny Kirkland - Walia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Walia

Walia


Liczba postów : 16
Age : 31
Skąd : Walia

Neutralny Kirkland - Walia Empty
PisanieTemat: Neutralny Kirkland - Walia   Neutralny Kirkland - Walia I_icon_minitimeWto Sie 07, 2012 5:35 pm

Imię i nazwisko: Evan Kirkland

Kraj/miasto/wyspa: Walia

Wiek: Dziewiętnaście

Charakter: Prawie zawsze ma zobojętniały wyraz twarzy i głowę wysoko w chmurach.
Rozmyślanie jest jednym z zajęć, które należy wliczyć do jego ulubionych.
Lubuje się także we wszelakich dziedzinach sportu, w których niestety zwykle przegrywa.
Jednak nie poddaje się i nadal stara się być najlepszym ze wszystkich.
Tak jak Anglia i Norwegia, widzi mistyczne stworzenia, które go niezwykle fascynują.
Sam posiada czerwonego smoka, zdobiącego jego Walijską flagę narodową.
W stosunkowo najcieplejszych kontaktach jest z Danią, choć ten go niemiłosiernie denerwuje.
Zwykle oschły i nieprzyjemny, po wypiciu dobrego trunku staje się prawdziwą duszą towarzystwa.
Evan, to jedyny Kirkland, który nie jest w gorącej wodzie kąpany.
Jest inny od braci i pod względem nastawienia do świata i zachowania względem ludzi.
Posiadł jedną bardzo cenioną u niego cechę charakteru - nie potrafi przejść obok cierpiącego człowieka obojętnie.
Zna na pamięć wszystkie walijskie sagi opowiadające o królach, herosach i bajecznych stworach.
Ma słabość do wszystkich puszystych zwierząt.
Szczególnie jeśli chodzi o koty i szczury.
Jest raczej typem samotnika i ceni sobie porządek, spokój i ład.



Wygląd: Evan to bardzo młodo wyglądający mężczyzna.
Tak samo jak i reszta braci, odziedziczył typowo krzaczaste brwi(regulowane jak w przypadku Szkocji) i zielonego koloru oczy, w jego przypadku przechodzące w głęboką, morską zieleń.
Mimo chłodu jakim zdają się zionąć, w sposób bardzo miły dla oka kontrastują z jego zadbaną, jasną cerą i włosami w kolorze orzechów laskowych.
Jest nieco niższy od Szkocji i jest zdecydowanie szczupłej budowy.
Na jego plecach widnieją dwie, pokaźne, przecinające się blizny zdobyte podczas wojny stuletniej.
Zwyczajowo nosi na sobie taki niemal taki sam mundur jak reszta jego braci, odcienia oliwkowego.
Charakterystycznym dla niego szczegółem jest noszenie w lewym uchu, niewielkiego, srebrnego kolczyka wysadzanego drobnymi rubinami.

Imperium/Rebelia/neutralny: Neutralny

2 Postać Danii :]
Co do charakteru to postaram się dopisać coś jeszcze jutro.
Nie chcę się zbytnio wzorować na innych kartach Walii jakie znalazłam dlatego czekam aż coś mi wpadnie do głowy.


Ostatnio zmieniony przez Walia dnia Sob Sie 11, 2012 7:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Neutralny Kirkland - Walia Empty
PisanieTemat: Re: Neutralny Kirkland - Walia   Neutralny Kirkland - Walia I_icon_minitimeWto Sie 07, 2012 5:41 pm

AKCEPT
Powrót do góry Go down
 
Neutralny Kirkland - Walia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: