Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szwajcaria

Szwajcaria


Liczba postów : 11
Skąd : z kraju gdzie chce się żyć.

Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę. Empty
PisanieTemat: Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę.   Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę. I_icon_minitimeSob Sty 05, 2013 5:25 pm

Imię i nazwisko:
Vash Zwingli

Kraj/miasto/wyspa:
Szwajcaria

Wiek:
Wygląda na osiemnaście

Charakter:
Wiecznie neutralny, nie dający się wplątać w konflikt, gdzie będzie musiał stanąć po czyjejś stronie. Irytuje go strasznie podział na Imperium i Rebelię, ale nie komentuje tego głośno. Tak samo, jak wiecznie neutralny, jest też zawsze poważny i już prawie nigdy nie widać go z uśmiechem na ustach. Pracuje dopóty, dopóki wszystko nie będzie, według niego, zrobione IDEALNIE. Tak, jest perfekcjonistą. Poza tym chorobliwie ambitny, ale nie robi prawie nic, by te ambicje spełnić. Chorobliwie także oszczędny, wskutek czego kasy ma dużo. Ale jej nie wydaje. Co się dziwić, armię też ma wielką i żaden kraj nie ma go jak zaatakować. Nienawidzi cudzoziemców. Irytuje go Japonia ze swoim zgadzaniem się zawsze ze słowami Ameryki. Co do samego Ameryki - za nim też nie przepada. Samotnik izolujący się od innych. Gotów wystrzelać w ciebie cały magazynek w imię pokoju, ciszy, no i neutralności wojennej. Właściwie uwielbia ciszę, jest raczej małomówny. A jak już coś powie, to w prostych, jasnych zdaniach. Żeby pojął je nawet największy debil. Nieprzyjemny dla obcych, w dodatku nieufny. Mimo wszystko jest bardzo sentymentalny i sam przed sobą się nie przyznaje, że potrzebuje kogoś "do kochania". Zawsze nosi ze sobą broń. Miło wspomina czas spędzony z Austrią i wbrew pozorom nadal się trochę o niego martwi, jednak od momentu, gdy Austriak dołączył do Imperium, zerwał już i tak liche kontakty i wypiera się wszelkiej wcześniejszej współpracy. Przez jakiś czas jego głowę zaprzątała też Liechtenstein, obecnie jednak zajmuje się raczej sam sobą. W skrócie, bo trudno jest go opisać.
Obecnie wydaje się być częściej jakoś przygnębiony, często urywa zdania w pół słowa. Nagminnie je czekoladę na poprawę humoru, ale i tak chodzi smutny i jakby wiecznie czymś zadręczony.

Wygląd:
Szwajcaria jest raczej drobny, ale całkiem umięśniony. Ma krótkie blond włosy z grzywką opadającą na trójkątną, ostrą twarz. Jego oczy są szmaragdowe, przenikliwe. Na jego twarzy gości zazwyczaj nieprzyjemny grymas ni to uśmiechu, ni to kpiny. Nos ma zadarty na końcu, wargi wąskie, jasne. Ciało szczupłe, wysportowane. Ogólnie od całego jego jestemja promieniuje jakiś majestat i coś, co każe ci go natychmiast wyminąć nie zastanawiając się nawet, czy jest to grzeczne, czy nie.

Imperium/Rebelia/neutralny: Strefa neutralna.


Ostatnio zmieniony przez Szwajcaria dnia Pią Sty 11, 2013 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę. Empty
PisanieTemat: Re: Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę.   Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę. I_icon_minitimeSob Sty 05, 2013 5:31 pm

AKCEPT~
Powrót do góry Go down
 
Strefa neutralna. Wy się mordujecie, ja piję kawę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: