Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.

IndeksFAQUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Katowice

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Wto Mar 12, 2013 6:21 pm

Imię i nazwisko: Anna Tkocz-Łukasiewicz

Kraj/miasto/wyspa: Katowice

Wiek: 15 lat - Katowice to miasto młode, ledwo 148-letnie licząc od nadania praw miejskich, ale dobrze rozwinięte, więc i Anka na tyle nie wygląda.

Charakter: Ania to młoda jeszcze istotka, więc jest przede wszystkim lekkomyślna i pobudliwa. Wystarczy źle wypowiedziane słowo, a krewka dziewczyna zaraz skoczy ci do gardła i bynajmniej nie po to, aby je wycałować. Jest również nieziemsko uparta oraz zacięta - cokolwiek by się nie działo, postawi na swoim. Zwykle zachowuje się dość spokojnie, jak przystało na tak międzynarodowe miasto, ale potrafi rzucić się na kogoś z wściekłością, wyklinając od cholernych goroli. Pod tym wszystkim kryje się wrażliwa dziewczynka, która widziała zbyt wiele, jak na swoje lata - nie jest rodzinną tajemnicą to, co przeżywała podczas wojny czy akcji pod wieżą spadochronową, która kosztowała życie wielu harcerzy, której wspomnienia powróciły w styczniu 2006 roku, gdy załamał się dach Międzynarodowych Targów Katowickich.
Jak na Polkę przystało, Katowice jest lojalna wobec rodziny. Swoją siostrę Śląsk ukochała nad życie, za Polskę by w ogień skoczyła, a reszta rodziny - nawet znienawidzona dwójka, czyli Sosnowiec i Wrocław - może liczyć na pomoc dziewczyny. Mniejszą miłością darzy Germanów, chociaż, jako że to Prusy nadał jej prawa miejskie, i do niego odczuwa cień sympatii, zwykle głęboko skryty pod naburmuszoną miną. Nie znosie szczerze Rosji za wywózkę jej obywateli do kopalń, splądrowanie miasta (27.01.1945) oraz przemianowanie na Stalinogród w 1953 roku.

Wygląd: Katowice to drobne i szczupłe acz wysokie dziewczę o delikatnych rysach twarzy, długich, ciemnobrązowych włosach - zazwyczaj zaczesuje je na twarz, aby nie było widać trzech blizn, pamiątkach po powstaniach śląskich - oraz zielonych oczach. Choć stara się być elegancka, zwykle i tak ląduje w najbardziej wygodnych ciuchach, jakie znajduje na dnie szafy. Najchętniej nosi dżinsy, bluzę z kapturem oraz t-shirt z nadrukiem, najchętniej kupiony w jakimś niszowym sklepie - dziewczyna stara się ubierać jak najnowocześniej i najmniej "mainstreamowo", ale i tak zwykle wygląda jak ogół katowickiej młodzieży.

Imperium/Rebelia/neutralny: Rebelia.

Ranga: ~
Powrót do góry Go down
Trzecia Rzesza
Admin

Liczba postów : 94

PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Wto Mar 12, 2013 6:37 pm

Stalinogród jest zły, zostajemy przy Katowicach.

AKCEPT

"In a dream I saw the future,
In a dream I saw the world.
There were madmans lies,
Devil point of view.

In a world of hate and anger,
In a world of fear and pain.
There is no time for pride,
No time to stand aside."

~Sabaton, "Nightchild"
Powrót do góry Go down
Śląsk

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Sro Mar 13, 2013 9:13 pm

Siostrzyczko! *tula*
Katowice prawdziwą stolicą Śląska! *w*

(Tak, jestem z okolic xD)
Powrót do góry Go down
Katowice

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Czw Mar 14, 2013 7:33 pm

Siostrzyczka najukochańsza :3 *również tuli* Tak, wiem, że jestem stolicą, sis ^^

(Ja też :3 )
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   

Powrót do góry Go down

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaki to film?
» Jaki masz typ osobowości?
» A jaki jest Twój Patronus?
» Cieplarnia numer jeden
» W jakie zwierzę zamieniałbyś się jako animag?