Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Katowice

Katowice


Liczba postów : 4

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! Empty
PisanieTemat: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 6:21 pm

Imię i nazwisko: Anna Tkocz-Łukasiewicz

Kraj/miasto/wyspa: Katowice

Wiek: 15 lat - Katowice to miasto młode, ledwo 148-letnie licząc od nadania praw miejskich, ale dobrze rozwinięte, więc i Anka na tyle nie wygląda.

Charakter: Ania to młoda jeszcze istotka, więc jest przede wszystkim lekkomyślna i pobudliwa. Wystarczy źle wypowiedziane słowo, a krewka dziewczyna zaraz skoczy ci do gardła i bynajmniej nie po to, aby je wycałować. Jest również nieziemsko uparta oraz zacięta - cokolwiek by się nie działo, postawi na swoim. Zwykle zachowuje się dość spokojnie, jak przystało na tak międzynarodowe miasto, ale potrafi rzucić się na kogoś z wściekłością, wyklinając od cholernych goroli. Pod tym wszystkim kryje się wrażliwa dziewczynka, która widziała zbyt wiele, jak na swoje lata - nie jest rodzinną tajemnicą to, co przeżywała podczas wojny czy akcji pod wieżą spadochronową, która kosztowała życie wielu harcerzy, której wspomnienia powróciły w styczniu 2006 roku, gdy załamał się dach Międzynarodowych Targów Katowickich.
Jak na Polkę przystało, Katowice jest lojalna wobec rodziny. Swoją siostrę Śląsk ukochała nad życie, za Polskę by w ogień skoczyła, a reszta rodziny - nawet znienawidzona dwójka, czyli Sosnowiec i Wrocław - może liczyć na pomoc dziewczyny. Mniejszą miłością darzy Germanów, chociaż, jako że to Prusy nadał jej prawa miejskie, i do niego odczuwa cień sympatii, zwykle głęboko skryty pod naburmuszoną miną. Nie znosie szczerze Rosji za wywózkę jej obywateli do kopalń, splądrowanie miasta (27.01.1945) oraz przemianowanie na Stalinogród w 1953 roku.

Wygląd: Katowice to drobne i szczupłe acz wysokie dziewczę o delikatnych rysach twarzy, długich, ciemnobrązowych włosach - zazwyczaj zaczesuje je na twarz, aby nie było widać trzech blizn, pamiątkach po powstaniach śląskich - oraz zielonych oczach. Choć stara się być elegancka, zwykle i tak ląduje w najbardziej wygodnych ciuchach, jakie znajduje na dnie szafy. Najchętniej nosi dżinsy, bluzę z kapturem oraz t-shirt z nadrukiem, najchętniej kupiony w jakimś niszowym sklepie - dziewczyna stara się ubierać jak najnowocześniej i najmniej "mainstreamowo", ale i tak zwykle wygląda jak ogół katowickiej młodzieży.

Imperium/Rebelia/neutralny: Rebelia.

Ranga: ~
Powrót do góry Go down
Trzecia Rzesza
Admin
Trzecia Rzesza


Liczba postów : 94
Age : 27
Skąd : Berlin

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! Empty
PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 6:37 pm

Stalinogród jest zły, zostajemy przy Katowicach.

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Śląsk

Śląsk


Liczba postów : 11

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! Empty
PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 9:13 pm

Siostrzyczko! *tula*
Katowice prawdziwą stolicą Śląska! *w*

(Tak, jestem z okolic xD)
Powrót do góry Go down
Katowice

Katowice


Liczba postów : 4

Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! Empty
PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! I_icon_minitimeCzw Mar 14, 2013 7:33 pm

Siostrzyczka najukochańsza :3 *również tuli* Tak, wiem, że jestem stolicą, sis ^^

(Ja też :3 )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! Empty
PisanieTemat: Re: Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!   Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaki Stalinogród, debilu? Katowice, kuźwa!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: