Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)

Go down 
+13
Białoruś
Austria
Niemcy
Naddniestrze
Ukraina
Finlandia
Kanada
Syberia
Francja
Prusy
Łotwa
Szwecja
Serbia
17 posters
AutorWiadomość
Serbia
Ortograficzna Inkwizycja
Serbia


Liczba postów : 106
Skąd : Z Kątowni.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 4:20 pm

W imieniu swoim i pozostałych czterech moich kont na tym forum zgłaszam gotowość do dalszej gry w fabule teraz, w wakacje, do końca roku, a nawet jeszcze dalej.
Bardzo proszę nie zamykać tego wyjątkowego dzieła nas wszystkich!
Wciąż kilka osób wyraża chęć grania! Co ważne, są to osoby zarejestrowane w początkach działalności forum (lipiec-sierpień), a więc, jakby to powiedzieć, stali klienci :)
Społeczność jeszcze się odświeży - idą wakacje, ludzie będą mieli duuużo czasu w środku nocy i nie tylko, i wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują zwiększenie aktywności graczy - zarówno obecni się ruszą, jak i nowi dojdą!

Gracze Germańskiego Imperium Forum German Empire APH, wasza kolej!
Pokażcie, że Wam jeszcze zależy!
Każdy podpis się liczy :)

A jeśli to dla was za mało, to stawiam ciastka na aB-5olution. O.
Powrót do góry Go down
Szwecja
Ortograficzna Inkwizycja
Szwecja


Liczba postów : 43
Skąd : Zza morza.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 4:23 pm

Wciąż nie udało mi się przeczytać (ani poprawić) wszystkich postów na tym forum. Nie chcę tego stracić! To jest o jakieś 20% fajniejsze od samego pisania!

Podpisano: Szwecja
Powrót do góry Go down
Łotwa

Łotwa


Liczba postów : 33

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 4:49 pm

Nie zabierajcie nam tych wszystkich cudownych psychopatów (niech wspomnę Rwandę, III Rzeszę, Ukrainę, Białoruś, Syberię i mnie, Łotwę, chociaż nie miałem okazji się jeszcze wykazać, ale to chyba kolejny powód, żeby pozostawić forum)! To wspaniały sposób na wyładowanie napięcia psychicznego! :C

Podpisano: Łotwa
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 5:43 pm

Huhuhu. Wiecie, że aż mi serducho mocniej zabiło, jak to przeczytałam? Tak, ja mam serce! D:<
Milej człowiekowi, nu. Chyba nie muszę mówić, że zostaję, prawda? I Prusy, i Rzesza, nad Warszawą się ostatecznie zastanowię.

~Prusy, Trzecia Rzesza, Warszawa
Albo po prostu:
~Sky
Powrót do góry Go down
Francja

Francja


Liczba postów : 191
Age : 31

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 5:47 pm

Co tam psychopaci! Chcesz zniszczyć tego cudnego Dojcza? :D No i te wszelkie romanse, porąbania kanonu i złożone OCki?
Nie dam, w imię Liberte!

Podpisano: Francja
Powrót do góry Go down
Syberia

Syberia


Liczba postów : 487
Age : 35

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Cze 17, 2013 5:50 pm

Nie dam ci pogrześć tej fabuły Q_Q Gdzie indziej znajdę szansę, żeby pokonać Germanów i rządzić światem?
No a poza tym chcesz zniszczyć pracę Croatii? Wiesz, ile moja Chorcia się przy tym nasiedziała, żeby odpicować to forum?

Poza tym, chcę wiedzieć, jak się rozstrzygnie bitwa Szkocko-Syberyjska! ._.

PS. Jeśli serio byś to zamknęła, wyrzekłabym się ciebie! Słyszysz?! >.<

Podpisano: Syberia.
Powrót do góry Go down
Kanada

Kanada


Liczba postów : 101
Skąd : Z Przemytu

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeSro Cze 19, 2013 8:25 am

Nie spoczniemy póki ja i Serbia nie zaliczymy podbijemy świata. Forum ma trwać przynajmniej do tego czasu.

Podpisano: Kanada
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeSro Cze 19, 2013 12:49 pm

W takim razie będzie trwać wieczność. <3 c:
Powrót do góry Go down
Finlandia

Finlandia


Liczba postów : 52
Skąd : Skądinąd

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePią Cze 21, 2013 5:32 am

Czyli bardzo dobry plan.
Nie można zamknąć fora bo nasz skandynawski komedio-dramat psychologiczny jeszcze się nie skończył.( Jakby Dania i Norwegia pojawili się w okolicy to mogą spokojnie zacząć odpisywać. Naprawdę nikt się nie obrazi jeśli zrobicie jakieś posty.)
Powrót do góry Go down
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 425

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeSob Cze 22, 2013 7:58 pm

*Wchodzi ukradkiem i chowa się za szafą*

No to... em... jestem...? QuQ
Tak, wiem, zniknęłam i jestem zła! Ale pozałatwiałam wszystko, jestem gotowa grać dalej! O ile jeszcze mnie tu chcecie po takim okresie TuT.
Jeszcze nie zrobiłam z Białki mielonki! I nie zaczęłam spiskować Śląskiem... I tylko tutaj mogę się naprawdę pobawić Rwandzią, więc... Nie zamykajcie! 

I przepraaaaszaaam TuT
Powrót do góry Go down
Naddniestrze

Naddniestrze


Liczba postów : 4
Skąd : Znad Dniestru

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeNie Cze 23, 2013 12:03 pm

Nie zamykajcie tego forum! Proszę! Będę tu częściej, obiecuję!

Naddniestrze~
Powrót do góry Go down
Niemcy
Admin
Niemcy


Liczba postów : 1080
Age : 29
Skąd : Niemcy

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeSro Cze 26, 2013 3:19 pm

Rany... Jak cholernie przyjemnie widzi się, że innym zależy <3 Mówiłam, Prusiu?! QuQ

Oczywiście, że się podpisuje! Nie zamierzam zostawiać tego forum >3< Ani nie dam go usunąć qwq

Podpisik : Dojcz~
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 59
Age : 50
Skąd : Wien~

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 3:18 pm

*student na sesji*
Ludzie! ŻYJECIE! *o* Kocham was wszystkich! Bracia Edelstein składają podpis jednoczesnym ruchem piór, oł je!
Powrót do góry Go down
http://dieperfektehetalia.forumpolish.com/
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 602

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 9:15 pm

Mimo wątpliwości co do ogarnięcia fabuły... to trzeba jeszcze zgarnąć wpierdol od Ućki! Podpisuję się pod tym!
(i przestać zatrzymywać Austrię w fabule, przepraszaam... D:)
~Białka
Powrót do góry Go down
Szkocja

Szkocja


Liczba postów : 226
Skąd : Dùn Éideann

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 10:30 pm

*Wbija licencjat w forum. Podbija wszystko whisky, sesją i dodatkowymi zaległościami* Nie będzie mi Cegła pluł w twarz, i Rebelii mi germanił. Dopóki whisky krąży w moich żyłach, dopóty będę stać na forum. I się stąd nie ruszę, nawet jeśli mnie zawalają ostatnie prace egzaminacyjne wykładowców. Czasami nienawidzę naszego warszawskiego uniwersytetu.

Ale z przyjemnością tu wrócę. Szkot, to Szkot. Jego się nie da pozbyć ot, tak po prostu.

Prusy, widziałam opowiadanie na dA z Amnesią, młoda mi pokazała. Aż mnie ściska w dołku, że tu event się nie udał, bo widać, że masz dryg. D:
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePią Cze 28, 2013 1:02 pm

J-jej, dziękuję. .///. Event można jeszcze ruszyć, a opowiadanie będę sobie skrobać w wolnych chwilach. D:<
Powrót do góry Go down
Szwajcaria

Szwajcaria


Liczba postów : 11
Skąd : z kraju gdzie chce się żyć.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePią Cze 28, 2013 3:33 pm

Ojeeej! Jak miło! Ja i Środa oczywiście obecni!
I w imieniu Litwy też mam zgłosić obecność, siedzi właśnie obok mnie! ^^

Podpis:
Vash & Taurys
Powrót do góry Go down
Szkocja

Szkocja


Liczba postów : 226
Skąd : Dùn Éideann

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeNie Cze 30, 2013 5:30 pm

Wolną chwilę na pewno znajdziesz, wakacje się młodzieży zaczęły. Hulaj dusza, piekła nie ma.
Event najlepiej ruszyć jak wszystko się odświeży, nie sądzisz? Jak znów się wszyscy zadeklarują i znajdziesz odpowiednich NPC. Tak tylko mówię xD
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeNie Cze 30, 2013 6:42 pm

Tak... Jeszcze tylko chęci, motywację i natchnienie znaleźć.
Wiem, wiem. Poczekamy, ludzie może wrócą, to się event ruszy. \o/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimePon Lip 01, 2013 9:33 am

PRIVIEEEEEEEEEEET!
Chyba nie myśleliście, że pozbędziecie się mnie tak łatwo?
Kamyk się włącza, o ile mu czasu starczy, ale starczy, bo musi!
Powrót do góry Go down
Drzewica

Drzewica


Liczba postów : 32
Age : 28

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 7:40 pm

TUT Oczywiście, że jestem z wami! Nie piep... pierniczkować ^^ (Dziewica nie przeklina...? WIDZICIE ILE DLA WAS ROBIĘ? DDD: ) to forum ma się utrzymać bo jak nie to... to... Nawiedzę was w nocy! XD Nie ma bata po prostu, jedno z najfajniejszych for na jakich byłam ;_; Wytrwamy, ludzia, wytrwamy.

Podpis:
Drzewica
Włochy Północne
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 47
Skąd : Zza węgła

[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 6:27 pm

Stwierdziłam że trzecim kontem też wypada wesprzeć. Romano nie spocznie dopóki nie zwali na kogoś roboty.

Podpisano: Włochy Południowe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) Empty
PisanieTemat: Re: [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)   [PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[PILNE!!!] Apel do Jego Zagilbistości Admina (Zbieram podpisy!)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: