Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Siostra ukrainy i rosji- Białoruś

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 602

Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 6:02 am

Imię i nazwisko: Nalalia Arlovskaya

Kraj/miasto/wyspa:
Białoruś
Wiek:17 lat

Charakter: Normalnie milcząca ale gdy ktoś obrazi jej kochanego braciszka może zacząć się martwić o życie, uwzięcie chce wyjść za swojego brata Rosję, jest gotowa zniszczyć każdego koto się zbliży do jej brata, jest przerażająca szczególnie gdy ciągle mówi '' pobierzmy się", jest niezwykle zazdrosna o rosje, litwie łamie place, ma zimne i okrutne serce

Wygląd: Niska i drobna dziewczyna, ma długie proste platynowe włosy, niebieską kokardę na nich, niebieską sukienkę i tego samego koloru oczy, natomiast jej mundur jest ciemno zielony zielony ale rzadko go ma.

Imperium/Rebelia/neutralny: neutralny


Ostatnio zmieniony przez Białoruś dnia Wto Cze 19, 2012 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Re: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 11:18 am

Mogłabyś jeszcze troszkę rozwinąć charakter. I akceptuj regulamin.
A tak, to akcept.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 602

Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Re: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 11:53 am

nie ma sprawy, jeszcze rozwinę...
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 602

Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Re: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 12:09 pm

Wybacz ale nie wiem co jeszcze napisać...
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Re: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitimeWto Cze 19, 2012 12:16 pm

Teraz jest ok. Akcept. :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Siostra ukrainy i rosji- Białoruś Empty
PisanieTemat: Re: Siostra ukrainy i rosji- Białoruś   Siostra ukrainy i rosji- Białoruś I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Siostra ukrainy i rosji- Białoruś
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: