Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 11:57 am

Imię i nazwisko: Dawid Beilschmidt

Kraj/miasto/wyspa: Hinterberg (Zagórów)

Wiek: 13 lat

Charakter: Mimo iż owe miasto zostało założone przez Niemców, chłopak buntuje się przeciwko nim. Nazwisko? Cóż, brzmi ono Beilschmidt, gdyż jest synem Prus. Dziwne? No, bardzo. Chłopak z początku był dość wesoły, często spędzał czas z Polską, gdyż na jego terenie właśnie leży, jednak gdy władzę przejęły państwa germańskie, musiał spoważnieć i usamodzielnić się.
Może i ma krew Prus w sobie, ale chcę przywrócić ład oraz porządek na świecie. Z charakteru jest niezwykle ciekawy. Ma oczywiście trochę z nazisty, jednak przeważa u niego spokój i rozwaga. Zawsze stara się myśleć trzeźwo i nigdy nie robi czegoś nim co najmniej trzy razy tego nie przemyśli. Akurat pod tym względem jest odmienny od ojca(no sorka xD). Mimo wszystko nie zawsze wychodzi mu to trzeźwe myślenie. Najbardziej przywiązany jest właśnie do Polski, oraz miast leżących obok niego. Często w głosie białowłosego można wyczuć ironie, co nie jest dziwne.
Uważa tak samo jak państwa germańskie, wyższość człowieka nad człowiekiem poprzez krew, według niego większość ludzi ma ją brudną. Mimo tego, młodzieniec stara się traktować ludzi z odpowiednim szacunkiem poprzez wiek, oraz doświadczenie. Wydaje się być osobą, która chcąc wyzwolić świat stara się sprawić, by jego ojciec stał się dobry, co jak każdy wie, nie wychodzi mu za dobrze. Jego spotkania z Prusakiem nie wychodzą mu zwykle na dobre. Wręcz przeciwnie. Ale mimo to, ten chociaż czuje nienawiść do ojca, stara się go zmienić.
Ogólnie jest miłym, uczciwym dzieciakiem, który zrobi wszystko dla bliskiej mu osoby. Jeśli się go bliżej pozna, to okazuje się, że ta wesołość która niby zniknęła, jest w nim przez cały czas. Jest typem osoby, która lubi towarzystwo, chociaż przy obcych nie jest zbytnio wygadany.

Wygląd: Chłopak jest dość niski, bo ma zaledwie 150 cm wzrostu. Włosy sięgają mu do ramion i mają kolor biały, oczy zaś są czerwone. Jest typowym albinosem z wyglądu, jak ojciec. Mimo to, ma o wiele bardziej delikatne rysy twarzy, spokojniejsze oczy oraz jest niewielkiej budowy ciała.
Białowłosy zwykle nosi skórzaną kurtkę, jak i spodnie, glany, a w jego ustach wiecznie tkwi papieros mimo tego, że ma tylko 13 lat.
Ma wiecznie przymknięte oczy, które wręcz biją spokojem, jednak od czasu ostatniego spotkania z siostrą swojego ojca, a swoją ciotką, jedno z oczu ukryte jest pod ciekawą opaską.

Imperium/Rebelia/neutralny: Rebelia

Ranga:* Informator czy coś w tym rodzaju ^^

(Dojczowi brakuje rozrywki xD Poza tym co do rangi to nie wiem xD A jeśli chodzi o charakter, to jak wpadnie mi coś więcej do głowy to dopiszę xd)


Ostatnio zmieniony przez Hinterberg dnia Sro Sie 01, 2012 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 12:17 pm

To ja mam syna? Dobrze wiedzieć... xD
Hitlerberg... xDDD
A tyś jest zdrajca. D: Żeby woleć Polskę ode mnie... No wiesz. ;-; xD
Powrót do góry Go down
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 12:26 pm

No masz xD
Ech, Polska chociaż normalny -.- normalność to pojęcie względne xd
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 12:47 pm

On normalny? o.o Facet w różowych sukienkach i z kucykiem... Taaa, normalne. xD
Powrót do góry Go down
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 12:59 pm

Na pewno normalniejszy od Ciebie, nazisto! >3< Poza tym, ojciec, trochę uważaj jak nazywasz Polskę...!
Ten charakterek mnie powala xD
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:02 pm

No chyba jednak nie. D|
Dlaczego mam uważać? =w= Grozisz MNIE?
Hehe. XD
Powrót do góry Go down
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:23 pm

Chyba? Czyli sam nie masz pewności...?!
Tak, grożę TOBIE!
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:25 pm

Mam.
Phahah. Dobre. Żebym ja tobie nie zaczął grozić. c:
Sadist mode - on? xD
Powrót do góry Go down
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:29 pm

No nie masz, skoro dodałeś chyba!
Phe, ojczulek od siedmiu boleści!
A nie wiem xD
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:32 pm

Mam. I się nie kłóć, bo będzie szlaban. xD
Ja też Cię kocham. xD
Powrót do góry Go down
Hinterberg

Hinterberg


Liczba postów : 173
Age : 28
Skąd : Polska-Zagórów

Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 2:44 pm

Pf...xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) Empty
PisanieTemat: Re: Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)   Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaprowadzę tutaj ład, o! - Hinterberg(Zagórów)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: