Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kilonia

Kilonia


Liczba postów : 40
Skąd : Z Kątowni.

Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące Empty
PisanieTemat: Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące   Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące I_icon_minitimePią Lis 09, 2012 11:13 pm

Imię i nazwisko: August Martin Wilhelm Beilschmidt

Kraj/miasto/wyspa: Kilonia

Wiek: 22

Charakter: Młody, beztroski Niemiec rozkochany w sportach i imprezach. Uwielbia morze, swoich kumpli (których mu się całkiem sporo uzbierało przez te ponad 750 lat istnienia) i piłkę ręczną, a najbardziej ze wszystkiego lubi być Niemcem. Bo Kielon od samego początku był niemieckim miastem - ba, był pierwszym niemieckim portem na Bałtyku, dzięki czemu skupiał na sobie sporo uwagi reszty narodu - i nawet, kiedy przeszedł na własność Holsztynu (a później Danii), nie wyrzekł się swojego pochodzenia. Jego pierwszymi kumplami byli piraci i w zasadzie to przez nich wyleciał z Hanzy, ale niespecjalnie się tym przejął i w zamian stał się centrum finansowym germańskiego wybrzeża Bałtyku. Długi czas mieszkał z Danią i wiele mu zostało z tego okresu, między innymi podejście do życia i gust w kwestii fryzur.
Kilonia nigdy nie przegapi okazji, żeby napić się dobrego piwa. Najważniejsi są dla niego kumple. Nie lubi studentów. Bezwzględnie posłuszny Niemcom, uznaje go za swojego jedynego zwierzchnika - odpowiada tylko przed Generałem, a nie przed Imperatorem. Kiedy przychodzi do obowiązków, zawsze w pełni gotowości czeka na rozkazy i ochoczo zabiera się do ich wykonywania. Wszyscy przełożeni wiedzą jednak, że chłopak ma naturalną skłonność do, łagodnie mówiąc, zawalania sprawy, przez co zazwyczaj dają mu zajęcia z dala od ludzi - tak, aby nie zrobił sobie albo komuś krzywdy. Chłopak jest duszą towarzystwa i niezbyt podoba mu się takie rozwiązanie, jednak nie śmie sprzeciwić się rozkazom. Wizja rychłego powrotu do starych kumpli sprawia, że Kilonia z podwójnym zapałem zabiera się do wykonania zadania.
Przełożeni najczęściej wysyłają go na przeszpiegi z dala od miasta. Tak, żeby długo nie wracał. W międzyczasie zazwyczaj zapominają o jego istnieniu.

Wygląd: Stereotypowy Niemiec, a nawet bardziej. Włosy w kolorze gdzieś pomiędzy ciemnoblond i jasnorudym, oczy niebieskie. Zbudowany jak na sportowca przystało. Wyższy od Szwecji (a on jest wysoki!). Siłą rzeczy, sam wygląd Kilonii budzi respekt, a on sam nie omieszkuje tego wykorzystywać. Przyzwyczaił się, że jemu się nie odmawia. Do zadań terenowych nosi porządny, maskujący mundur z mnóstwem kieszeni. Po służbie nosi koszulki z logo klubu THW Kiel lub z motywem zebry, dżinsy i wygodne, niekoniecznie najmodniejsze buty. Nigdy nie rozstaje się z pasiastą opaską do włosów.

Imperium/Rebelia/neutralny: Imperium!

Ranga:* Pułkownik Wywiadu Terenowego

---
Trzecie konto Serbii~
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące Empty
PisanieTemat: Re: Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące   Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące I_icon_minitimeSob Lis 10, 2012 7:40 am

AKCEPT~
Powrót do góry Go down
 
Kilonia, miasto ze sportów i Kanału Kilońskiego słynące
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: