Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 4:56 pm

Imię i nazwisko: Lydia Beilschmidt

Kraj/miasto/wyspa: Hamburg

Wiek: 18 lat

Charakter: Lydia ma kilka charakterków, pierwszy jest naprawdę dziwny, niezrozumiały za to współczujący i kochający. Jest wtedy bardzo ufna i przyjemna dla otoczenia. Nagle zaczyna być taka milutka i urocza. Osoby nic nieprzypuszczające jest skłonna do namówienia na wszystko.
Ten drugi charakterek jest już troszkę inny. Zacznijmy od tego, że to ten mniej jej się "włącza". Jest wtedy sadystyczna, jest skłonna nawet do dosłownego obdarcia kogoś ze skóry, często jednak takie sytuacje dusi w myślach. Miłość do świata dusi w cholerę.
Teraz trzeci, ten najczęstszy. Jest on wyśrodkowany, jest miła i w ogóle ale może też jednocześnie biec z karabinem i strzelać w ludzi.
Wspólne cechy wszystkich trzech to to że po pierwsze i najważniejsze: zawsze znajdzie czas na wkurwianie ukochanego braciszka Dojcza~! Hamburg jest towarzyska, jeśli chodzi o kontakty z ludźmi, w sumie przydaje się to ponieważ zupełnie nikogo nie zna tu jakoś bardziej oprócz swoich dwóch braci. Wspomniałam iż Lydia ma klaustrofobię? Ano właśnie. To jedna z tych wad. Na koniec pragnę dodać, że zachowuje się jak małe dziecko. Stało się coś strasznego? Olać to, chodźmy do parku na spacer.
No i weź ją ogarnij!

Wygląd: Cóż, jeśli chodzi o wygląd to urodę dzieli z Prusakiem mimo tego iż jest Niemieckim miastem. Można by nawet powiedzieć, że wygląda jak bliźniaczka Prusaka. Ma długie, prawie białe włosy.Ma za to niebieskie oczy. Jeśli chodzi o odcień skóry to nie jest aż tak śnieżno biała jak braciak. Ubrana jest w białą bluzkę z jakimś cholerstwem co przypomina jakąś chustę czy coś w tym rodzaju... Na niej dłuższa granatowa marynarka (ja serio nie wiem co to jest) z czerwonymi mankietami. Ma do tego czarną spódniczkę i wysokie, białe buty.

Imperium/Rebelia/neutralny: Imperium, a jak?

Ranga:* Na razie bez, później ewentualnie coś się wymyśli.

I teraz tak: Prusaku, wybacz za to że wzięłam femprusia ale dostawałam pierdolca gdy szukałam avatara w femgermany bo to by bardziej pasowało ale ja dziękuję bardzo, jak masz coś przeciwko to mogę zmienić i męczyć się szukając innego wyglądu xD (proszę, zgódź się bo nie chce mi się szukać)
Tak, Białoruś się nudzi i śpi na siedząco xD.


Ostatnio zmieniony przez Hamburg dnia Nie Sie 05, 2012 12:39 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:00 pm

A ja się nie zgadzam, bo Hitluś już jest albinosem i starczy... XD
Zresztą, Hamburg to typowe, niemieckie miasto, nie pruskie, więc bardziej pasuje wygląd Dojcza, ale jak wolisz. :3
Akcept~. ^^
I tak, jestem zUa, kurna, i każę Ci szukać! :D xD
Powrót do góry Go down
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:02 pm

No ale przecież się zgodziłeś na to żeby został wygląd Prusaka a teraz mam jednak szukać innego...? *nie ogarnia*
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:06 pm

Kiedy się zgodziłem...? o.o
Powrót do góry Go down
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:08 pm

"więc bardziej pasuje wygląd Dojcza, ale jak wolisz." Ale jak widać ja tylko źle zrozumiałam.
Okej... Shit, ale femprussia jest taka fajna DD: Nieee... Muszę szukać, boże, dlaczego? Dobra, idę na katorgę, zUy tyś.
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:11 pm

Muahahahahahahah. >D Wiem, żem zUy. ^^ To moja robota tutaj. xD
Powrót do góry Go down
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:16 pm

Czasem odnoszę wrażenie że ty po prostu lubisz wkurwiać ludzi, tylko skąd taka myśl...? Hmm... xD
A jak zrobię ten Królewiec to przymkniesz oko...? xD
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:26 pm

No nie mów... XD
Nie wiem... Wiesz, tu mam jedno zastrzeżenie: albinizm jest ogólnie rzadki, a my już mielibyśmy trzy takie postacie.
Powrót do góry Go down
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:30 pm

Ja to mam absurdalne pomysły, ty wkurwiać ludzi...? xD
Czy mi się wydaje, czy widzę pół procenta że się zgodzisz...? Serio, jakby walnąć ten Królewiec to chyba nie będzie jak Dojcz wyglądać, wiem że ci truję jak cholera ale no błagam, oszczędź mi psychiki, zrobię wszystko *boże, dopomóż xD* .-.
Z resztą 2 osoby na 38...
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:35 pm

Właśnie. W ogóle, jak Ci to do głowy przyszło...? xD
Z kolei Królewiec powinien też mieć coś z Rosji. xD
To pójdźmy na kompromis - przekoloruj oczy na niebiesko, i będzie miała coś i z Dojcza, i z Prusaka. xD I zostaw Hamburg, gitowo jest.
Powrót do góry Go down
Hamburg

Hamburg


Liczba postów : 206
Skąd : Z krainy piwa i kiełbasek.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:36 pm

Cieszę się że się dogadaliśmy ^^
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 5:39 pm

Ja też~. :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= Empty
PisanieTemat: Re: Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=   Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w= I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Padać na kolana, Polska przybył.
» Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: