Germańskie Imperium
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jestem odważny, ale nie dlatego, że się nie boję. Jestem odważny, bo wiem, że są rzeczy ważniejsze niż strach.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Francja

Francja


Liczba postów : 191
Age : 31

Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~ Empty
PisanieTemat: Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~   Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~ I_icon_minitimeWto Maj 28, 2013 8:54 pm

Imię i nazwisko: Francis Bonnefoy

Kraj/miasto/wyspa: République française (Francja)

Wiek: 26

Charakter: Ach, ileżby można rzec o tym człowieku nation-tanie! Najbardziej rozpoznawalną chyba jego cechą jest umiłowanie piękna, bo trzeba wam wiedzieć, że Francis kocha wszystko, co piękne! Niezależnie od płci pięknego. Kanony piękna, jak wiadomo, są różne, ale stuprocentowo nie zalicza się do nich Anglia. Ach! Te brwi! Passé! Czy ten człowiek nie wie, do czego służy pęseta?! Uch, od wieków napawa go to obrzydzeniem. Uff… Jak widać, moda to konik Francisa.
Od starej wojny z Rosją – ach, Napoleon! To był miły dzieciak! – już dawno się z owym Słowianinem zaprzyjaźnił… Chociaż, po prawdzie, z nieco innych względów. Po prostu chciał dostać numer owej tajemniczej pani wiatrami władającej, która wojska Bonapartego przegnała z Rosji. Jakoś jak się spotkali przy Pierwszej Wojnie Światowej to nie było czasu pogadać, a potem to w ogóle, pełne ręce roboty. A teraz co? Piękna Sibérie jest w Imperium!

Wygląd: Niektórym się może zdać, że wygląd Francji jest, delikatnie rzecz ujmując, niechlujny – długie włosy, wyglądające raczej jakby same sobie urosły, i niedogolony podbródek, ale to nie jest prawda. W rzeczywistości image Francisa to efekt ponadczasowego poczucia jego stylu i długich obrad wszystkich znanych stylistów jego wielkiego kraju. I oto jest! Francis o lśniących włosach koloru falujących pól pszenicznych *tu robi hair-flip* i oczach błękitnych niczym głębiny Saony, lśniącej wstęgi błękitu wśród Prowancji. Mundur w kolorach błękit królewski-karmin zastąpił bladobłękitną koszulą i dżinsami. Nie warto wyróżniać się wśród wrogów, trzeba wtopić się w tłum. No i włosy zaczął związywać czarną tasiemką. To na znak żałoby po wolności tego świata, pogrzebanej pod władzą Prus i Niemiec.

Imperium/Rebelia/neutralny: Rébellion! Nie oddamy wolności, równości i braterstwa!

Ranga: zostanę przy obecnej, kucharz~


Jak ktoś kojarzy, to jestem Ameryka z VP :3
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 1178
Age : 31
Skąd : Z Mordoru.

Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~ Empty
PisanieTemat: Re: Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~   Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~ I_icon_minitimeWto Maj 28, 2013 9:09 pm

AKCEPT
Nie wiem po co, ale wypada zaakceptować...
Powrót do góry Go down
 
Liberté, Egalité, Fraternité! – czyli przybył Francja~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Padać na kolana, Polska przybył.
» Nochn, rozpierdalacz cierpliwości Dojcza, przybył =w=

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Germańskie Imperium :: Początki bywają trudne... :: -
Skocz do: